طرز تهیه اسنک مرغ

اسنک مرغ

اسنک مرغ و قارچ یکی از اسنک های بسیار خوشمزه و ساده است که می توانید به روش رستورانی در خانه تهیه کنید.

1 ساعت 10 دقیقه
4 نفر
190 کالری
مواد لازم برای 4 نفر
آماده‌سازی 1 ساعت
پخت 10 دقیقه
کل زمان 1 ساعت 10 دقیقه
طرز تهیه و دستور پخت

اسنک مرغ یکی از اسنک های بسیار خوشمزه و ساده است که شما می توانید این غذای خوشمزه و سالم را با قارچ و مرغ ریش شده تهیه کنید و در ساندویچ ساز و ماهیتابه این اسنک را به راحتی تهیه کنید. امروز در دیگچه طرز تهیه اسنک مرغ را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

  1. ابتدا باید مرغ را بپزید برای این کار سینه مرغ را به همراه یک عدد پیاز ۴ قاچ شده و خرد شده داخل قابلمه قرار دهید و کمی نمک و فلفل سیاه اضافه کنید و کمی تفت دهید و روی مرغ آب بریزید و زمان دهید تا مرغ پخته شود و بعد مرغ را از آب مرغ خارج کنید و ریش ریش کنید یا می توانید سینه مرغ را بدون استخوان کنید و به صورت مکعبی ریز خرد کنید و به همراه ادویه داخل تابه تفت دهید.

  2. قارچ ها را بشورید و اسلایس کنید و داخل تابه به همراه حرارت بالا تفت دهید تا آب اضافه قارچ کشیده شود و بعد فلفل دلمه ریز شده را اضافه کنید و کمی تفت دهید و در انتها مرغ ریش شده را نیز به مواد اضافه کنید و مواد را باهم ترکیب کنید.

  3. در ادامه ساندویچ ساز را کمی چرب کنید و بگذارید برای ۲ دقیقه تا داغ شود. روی یک لایه نان تست سس کچاب بزنید و از مواد مرغ و قارچ روی آن قرار دهید و به دلخواه پنیر پیتزا بریزید و یک نان تست دیگر روی مواد قرار دهید و بعد داخل دستگاه قرار دهید و برای ۵ دقیقه بگذارید تا برشته شود و بعد با سس دلخواه سرو کنید.

  4. اگر ساندویچ ساز ندارید می توانید از تابه گریل یا ساده استفاده کنید و اسنک ها را داخل تابه قرار دهید و یک جسم سنگین روی اسنک ها قرار دهید و صبر کنید تا یک طرف برشته شود و بعد برگردانید و طرف دیگر را نیز برشته کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور پخت اسنک مرغ

می توانید به دلخواه به مواد میانی ۱ ق غذا خوری رب نیز اضافه کنید.

به دلخواه می توانید از ذرت نیز در مواد میانی استفاده کنید.

نان تست حتما باید تازه باشد.

می توانید بجای پنیر پیتزا از پنیر ورقه ی نیز استفاده کنید.

برای گرفتن بوی زهم مرغ می توانید از ۱ حبه سیر یا برگ بو نیز استفاده کنید.

 

آشپزی خارجی
(5 ستاره از 222 رای)