کیک سیب و دارچین

کیک سیب و دارچین بهترین دستور پخت کیک است و میتواند به عنوان دسر یا در صبحانه در کنار قهوه یا چای سرو شود. پنیر خامه‌ای رطوبت خوبی به کیک سیب میدهد.

1 ساعت 30 دقیقه
12 نفر
213 کالری
مواد لازم برای 12 نفر
آماده‌سازی 15 دقیقه
پخت 1 ساعت 15 دقیقه
کل زمان 1 ساعت 30 دقیقه
طرز تهیه و دستور پخت
  1. شعله اجاق تا ۱۷۶ درجه سانتیگراد برسانید.

  2. ۱٫۵ فنجان شکر، کره گیاهی، وانیل، و پنیر خامه ای را با سرعت متوسط ​​در میکسر به خوبی مخلوط کنید(حدود ۴ دقیقه). تخم مرغ‌ها را یکی یکی اضافه نموده و بعد از اضافه نمودن هر تخم‌مرغ خوب بهم بزنید آرد، بکینگ پودر و نمک را نیز ترکیب کنید. مخلوط آرد را به مخلوط کرم اضافه کنید، با سرعت کم مخلوط کنید.

  3. ۱/۴ فنجان شکر و دارچین را ترکیب کنید. ۲ قاشق غذا خوری دارچین و سیب را در یک کاسه مخلوط کنید، و آنقدر با میکسر هم بزنید تا خمیر سیب حاصل شود. خمیر سیب را به در ماهی تابه‌ای ۲۰ سانتی که با روغن مایع چرب شده است بخوابانید٬ و باقی مانده دارچین را

  4. روی کیک سیب  بپاشید.

  5. کیک سیب و دارچین را در ۱۷۶ درجه سانتیگراد به مدت ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه یا تا زمانی که کیک از اطراف ظرف بالاتر آید بپزید. کیک سیب و دارچین را بر روی توری در اتاق بگذارید تا خنک شود٬ سپس توسط چاقوی دندانه دار کیک سیب و دارچین را قاچ بزنید.

  6. توجه: همچنین شما می‌توانید مخلوط کیک سیب را در یک ماهی‌تابه ۹ اینچی مربع شکل نیز بپزید٬ فقط در این صورت زمان پخت ۵ دقیقه کمتر خواهد شد.

آشپزی خارجی
(5 ستاره از 53 رای)