جوجه گریل

دستور آشپزی جوجه گریل غربی

این دستور غذا از فلوریدا است سینه مرغ را در آب نمک، سرکه و ادویه بخوابانید، اگر جوجه گریل را یک شب در مواد بگذارید خوب طعم می گیرد.

دستور تهیه دسر الما تاتلیسی

دسر الما تاتلیسی یک دسر خوشمزه و مقوی است و راحت تهیه میشود. بسته به میل، شما میتوانید در دسر از خامه نیز استفاده کنید.

دستور آشپزی سویچه میگو

سویچه میگو یک پیش غذای خوشمزه و مغذی است سویچه میگو یک غذای دریایی مکزیکی است سویچه میگو را با چیپس میل کنید.

دستور آشپزی بیف استروگانف

بیف استروگانف یک غذای خوشمزه روسی است که از گوشت و خامه تهیه میشود. بیف استروگانف سریع و آسان پخته میشود.

پخت میگو با سس خامه ای نارنج

پیش غذای میگو با سس خامه ای ترش نارنج بسیار سالم و اشتها آور است میگو خیلی سریع و آسان تهیه می گردد میگو را می توانید با ماکارونی پخته شده سرو نمایید.

لوبیا پخته با سوسیس

دستور پخت لوبیا پخته با سوسیس

لوبیا پخته با سوسیس یک پیش غذای سالم و پر انرژی برای خانواده و دوستان شماست برای هر نفر 2/3 فنجان لوبیا پخته سرو کنید با لوبیا چیتی خوشمزه تر می شود.

دستور پخت کیک سیب و دارچین

کیک سیب و دارچین بهترین دستور پخت کیک است و میتواند به عنوان دسر یا در صبحانه در کنار قهوه یا چای سرو شود. پنیر خامه‌ای رطوبت خوبی به کیک سیب میدهد.

دستور پخت ماهی سالمون کبابی

کباب ماهی سالمون با سبزیجات که شامل کدو سیز و فلفل است خوشمزه و مغذی است این غذا با سس شرموله که یک سس عربی است تهیه می گردد از میهمانان خود با کباب ماهی سالمون پذیرایی کنید.

دستور پخت سالاد پاستا فلفل سیاه

سالاد پاستا با فلفل سیاه و مارچوبه و موسیر تهیه شده و میان وعده مغذی و خوشمزه است میزان لازم برای سرو هر نفر در حدود یک فنجان می باشد.

دستور پخت کیک هلو ساده کابلر

تنها در مدت 45 دقیقه کیک هلو کابلر خوشمزه جهت سرو به عنوان دسر برای 10 نفر تهیه کنید و کیک هلو آماده شده را سرد و یا گرم بعد از غذای اصلی سرو نمایید.

دستور پخت کوفته تخم مرغ پرشده

طی 40 دقیقه لذیذترین کوفته را با گوشت چرخ کرده گاو و تخم مرغ تهیه کنید٬ این کوفته با برنج سفید سرو میشود و از سبزی گشنیز نیز در این غذا استفاده میشود.

دستور پخت بوقلمون بریان

بوقلمون یا مرغ ترکی یکی از خوشمزه ترین غذاهای گوشتی است به شرطی که طبق دستور پخت Alton Brown طبخ شود. گوشت بوقلمون چربی اشباع بسیار کمی دارد.